december 12, 2017

Anmälan 2018

Tävling

>> Anmäl din patrull här << senast torsdag 8 november kl. 24.00

Klass
Patrullnamn
Sportidentnummer
Patrullmedlemmar
Tvåmanna Damer 10 kmKonduktörerna263922Maria Luuk Jonsson och Therese Lindström Sahlin
Tvåmanna herrar 10 kmSWECO SystemsAlexander Eriksson; Ola Nordin
Tvåmanna Herrar 15 kmJokern & Generalen9920329Jonna Junåker, Erik Toomingas
Tvåmanna Herrar 15 kmPettson & Findus1989230Richard Andersson; Mathias Westerlund
Tvåmanna Damer 10 kmElin och Monika428849Elin Svensson; Monika Eesterlund
Tvåmanna herrar 10 kmGubbar som lubbar730321Magnus Jonsson; Mikael Larsson
Jubileum 10 kmFryxsan209056Kristina Sandberg; Johan Fryxell
Tvåmanna Damer 10 kmBistrovagnen960629Johanna Sjölund; Stina Nordin
Jubileum 10 kmHuliganerna449569Sofia Linde'n, Marie Nordenfjäll, Minna Billström
Tvåmanna Damer 10 kmSpåra ur!940855Frida Vikström; Hanna Hugosson
Tvåmanna Damer 10 kmThomas tåget9030928Astrid Rex; Irmelie Enström
Jubileum 10 kmOrientexpressen2063880Lukas Johansson; Jonne Liukkonen; Robin Edlund; Adrian Carlsson
Jubileum 10 kmStation 9¾9030928Astrid Rex; Adina Kreij, Emma Rasteby; Lisa Jakobsson; Amanda Schönfeldt; Julia Nordlander
Tvåmanna herrar 10 kmChristian & Fredrik9160707Nils Lundgren; Albin Kårén
GeohökenDream TeamPeter Höglund; Jesper Höglund; Annika Backström; Stefan Rosenkvist
Tvåmanna Herrar 15 kmKusinerna från landet9710126Johan Thunberg; Per Nordanlind
Tvåmanna Damer 10 kmThe climbing runners2104355Emma Johansson; Ana Matkovic
Jubileum 10 kmHardcastle7780621Jonas Karlsson; Viktoria Karlsson
Tvåmanna herrar 10 kmRockpojkarna351861Fredrik Pontén, Johan Lindén
GeohökenGeodudes - Team BakisMikael Söderström; Mikael Loo; Anders Berg; Kapten Molgan
Tvåmanna Herrar 15 kmNovemberfamiljen8625750Axel Bengtsson; David Sundström
Tvåmanna Damer 10 kmRäzer gurlsen903045Nora Westerlund; Elsa Granholm
Tvåmanna Damer 10 kmInlandsbanan26975Dorotea Nääs; Jokkmokk Karlsson
Jubileum 10 kmÄntligen !2063873"Leif Loket Larsson; Gert Loket Andersson"
Tvåmanna Damer 10 kmLuciatåg 1445068"Ebba Lindholm; Stina Lindholm"
Tvåmanna Damer 10 kmLuciatåg 29041006"Alice Larsson; Ylva Sandström"
Tvåmanna Damer 10 kmLuciatåg 32060816"Ebba Andersson; Emma Johansson"
Tvåmanna Damer 10 kmDressinen228049Lena Andersson; Katharina Sandström
Tvåmanna Damer 10 kmRäser Guurlsen120007Elsa Granholm; Nora Westerlund
Tvåmanna herrar 10 kmPågatåget United 1411379Ola Tuvesso; Malin Tuvesson
Tvåmanna Herrar 15 kmFigge Ferrum9020623Axel Lundgren; Oskar Vikström
Tvåmanna herrar 10 kmFortNight9050528HypedGuy21; Sparken13
GeohökenINBIBKent Wallin; Maud Westfahl; Annelie Olsson; Ludvig Wallin
Tvåmanna Damer 10 kmNORRGÅENDE2120001Anne Opel; Karin Lind
Jubileum 10 kmHogwartsexpressen2063895Wilma Larsson; Mattias Larsson; Ida Bergfors
Tvåmanna Herrar 15 kmLoket och (släp)vagnen450724Sebastian ”Loket” Falk; Tomas ”Vagnen” Kristoffersson
Tvåmanna Herrar 15 kmChoucas889212"Tord Rollne"; "Lord Edström"
Jubileum 10 kmElliotSimon Olsson, Sophia Forsström
Jubileum 10 kmRunaway Train820513Anders Axling; Kadri Kalvo

>> Anmäl din patrull här << senast torsdag 8 november kl. 24.00

Bankett

>> Anmäl dig här till banketten << senast tisdag 6 november kl. 14.00

Namn
Särskild kost
Anna Widman
Kristina Sandberg
Johan Fryxell
Maria Jonsson
Johan Agås
Peter HöglundGlutenfritt
Annika Backström
Stefan Rosenqvist
Emma Johansson
Jonas Karlsson; Viktoria Karlsson
Erik Toomingas
Gitte leth
Sofia Linde'n
Marie Nordenfjäll
Ana Matkovic
Mikael Söderström
Hanna Hugosson
Minna BillströmLåglaktos
Johanna Sjölund
Kadri KalvoVegetariskt
Anders Axling
Stina NordinVegetariskt
Mikael Loo
Anders Berg (Berg01)Ej banan, nötter och romkorn
Sebastian Falk
Jonna JungåkerVegetariskt
Tomas Kristoffersson
Jenny Nääs
Kent WallinLåglaktos, Glutenfritt, Lök lökkryddor
Ludvig Wallin
Jan Nordin
Nils Lundgren
Frida

>> Anmäl dig här till banketten << senast tisdag 6 november kl. 14.00